Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Навчання / Навчально-методична робота

Навчально-методична робота

Навчально-методична робота – це цілісна, заснована на досягненнях науки і передової педагогічної практики, система взаємопов`язаних дій і заходів, спрямованих на всебічне підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного педагога, а в кінцевому рахунку – на розвиток і досягнення позитивних наслідків навчально-виховної роботи в коледжі.

Головним завданням навчально-методичної роботи в нашому навчальному закладі є надання реальної допомоги викладачам в розвитку їхньої педагогічної майстерності та необхідних для сучасного педагога особистих якостей.

Зміст методичної роботи повинен сприяти впровадженню науково-педагогічних знань, нових досягнень в галузі навчання та виховання майбутніх фахівців.

Основними цілями навчально-методичної роботи в навчальному закладі є:


  • створення належних умов для роботи з педагогічними кадрами, забезпечення аналітичного підходу до цього процесу, максимальна реалізація викладачами головного – активної навчально-виховної функції;
  • координація і розвиток в оптимальному режимі всіх форм методичної роботи (масових, групових, індивідуальних), вдосконалення управління нею, особливо одержання зворотної інформації про її результативність;
  • ефективне впровадження сучасних досягнень педагогічної науки і кращого педагогічного досвіду в практику організації освітнього процесу;
  • систематизація та упорядкування інформаційного потоку із професійних, галузевих, педагогічно-психологічних сфер знань;
  • Модернізація змісту, форм, методів і засобів навчання, впровадження новаторських ідей, інноваційних технологій.
  • Вивчення чинних нормативних документів у галузі освіти та вищої освіти, розпоряджень та наказів Міністерства освіти та науки України.
  • Систематичне вивчення і аналіз навчальних планів, програм, підручників, посібників, методичних рекомендацій щодо змісту і методів навчально-виховного процесу в цілому.
  • Забезпечення підвищення якості організації навчального процесу, проведення поточного контролю.
  • Підготовка методичних матеріалів щодо організації освітнього процесу коледжу.

 

Напрямки методичної роботи
Навчально-методичний кабінет
План методичної роботи на 2017-2018 н.р.
План роботи методичної ради на 2017-2018 н.р.

План роботи навчально-методичного кабінету на 2019-2020 н.р.

Види методичної роботи

Вимоги до навчального кабінету

Класифікація навчально-методичних видань

План засідань завідуючих навчальними кабінетами

План засідань школи молодих викладачів