Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Історія і сучасність медицини Закарпаття в працях Наталії Вакули

Історія і сучасність медицини Закарпаття в працях Наталії Вакули

     Презентація нового видання Наталії Вакули “Медицина Закарпаття. 1939-1985 роки» (Ужгород: ТОВ «ІВА», 2019) та огляд серії бібліографічних покажчиків «Визначні постаті медицини Закарпаття» відбулася в рамках програми занять курсів підвищення кваліфікації для бібліотечних фахівців області.
  Також присутніми на зустрічі з провідним бібліотекарем відділу комплектування медичної бібліотеки Закарпатського обласного медичного інформаційного-аналітичного центру, колишньою випускницею нашого навчального закладу (2007 рік випуску) були студенти третього курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи». Аргументовані відповіді на запитання аудиторії, досвід та поради старанного фахівця допоможуть студентам у вивченні фахових дисциплін, зокрема «БД в ДІС», «ІПС в ДІС», «АСОДІ», «Навчальна практика», «Основи архівознавства», а працівникам бібліотечних установ – займатися науково-дослідницькою та бібліографічною діяльністю.
  Раділи зустрічі викладачі циклової комісії Марія Гомоляк, Світлана Алексишинець та Марія Стойка. Високу оцінку праці Наталії Вакули дав доктор мистецтвознавства, академік Академії наук вищої освіти України, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України, відомий бібліограф Іван Васильович Хланта. Приємним та несподіваним подарунком була зустріч з подругою юності Ольгою Логойдою.
Група підтримки у всіх справах Наталії Вакули – її сім’я: чоловік Василь Васильович, син Василь з дружиною Юлею і внучки Тетяна та Наталочка.
   Всіх, хто бажає ознайомитись з науковими працями, присвяченими історії розвитку медицини на Закарпатті від сивої давнини до сучасності та бібліографічними посібниками про видатних представників медицини, запрошуємо до читальної зали бібліотеки інституту оглянути виставку «Наукові та бібліографічні здобутки Наталії Вакули».
                                                  Інформацію подали Стойка Марія, Гомоляк Марія