Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Із Днем Святого Миколая

Із Днем Святого Миколая

   Із Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами вітали сьогодні в Ужгороді й діток із родин опікунів та піклувальників, сімей захисників України на сході нашої держави, внутрішньо переміщених осіб, багатодітних та тих, що перебувають у складних життєвих обставинах.

   Усіх їх сьогодні запросили в Ужгородський інститут культури та мистецтв, де студенти підготували цікаву ігрову театралізовану програму. Соціальну акцію організували Ужгородський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді і Служба у справах дітей Ужгородської міської ради за сприяння директорки Ужгородського інституту культури та мистецтв, заслуженої працівниці культури України Наталії Шетелі та викладача вишу, заслуженої працівниці культури України Людмили Ухач.

   Дітей та батьків, опікунів, піклувальників привітав міський голова Богдан Андріїв, побажав усім щасливих новорічно-різдвяних свят, міцного здоров’я, добробуту.

   Усі дітки отримали солодкі подарунки від Ужгородської міської ради, соки та яблука від фермерського господарства “Коник”, а ще – м’які іграшки, які принесли, долучившись до акції, небайдужі ужгородці.