Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Новітні технології в сучасному бібліотечному сервісі

Новітні технології в сучасному бібліотечному сервісі

    26 листопада 2019 року в читальній залі Ужгородського інституту культури і мистецтв відбулася студентська міні-конференція «Новітні технології в сучасному бібліотечному сервісі. Інформація без кордонів».
   Організатор Надія Апшай, кандидат педагогічних наук,  доцент, викладач інформатики, методист інституту презентувала студентам Інтернет-технології для використання в інформаційно-бібліотечному сервісі: використання    сервісів Web  2.0 - Google-документи, Prezi.com, Blogger, WikiWall, Glogster на допомогу бібліотечному працівнику - інтерактивний плакат.
   Доктор філософії, викладач інформатики Віталій Апшай презентував студентам цікаву відео-екскурсію по кращим бібліотекам світу та сучасним українським бібліотекам, які є креативними, технізованими, модерними, комфортними, затребуваними тощо.
  Студенти Інформаційної, бібліотечної та архівної справи підготували виступи-презентації «Віртуальна країна Інтернету», «Технології Web 2.0» та бліц-інформацію про найцікавіші сервіси Інтернет, які можуть допомогти  в бібліотечному процесі).
  Галина Криса, випускниця коледжу, а зараз працівник наукової бібліотеки Ужгородського національного університету презентувала новий онлайн сервіс -Genially- створення електронних інтерактивних презентацій, зокрема електронних віртуальних виставок.
  У своєму виступі Марія Апшай, кандидат наук з соціальних комунікацій, викладач-методист інституту розповіла студентам про вплив інформаційно-бібліотечних технологій на практичну роботу бібліотеки. На даний час «питання підвищення ефективності використання інформаційних ресурсів нерозривно пов’язане з дослідженням тих можливостей, які надає електронна продукція, а також більш інтенсивним залученням її потенціалу, з огляду на розширення комп’ютерної мережі та мережі Інтернет. У книгозбірнях створюються і застосовуються локальні та сітьові електронні ресурси, фонди поповнюються новітніми носіями інформації, відбувається освоєння пропозицій Інтернету…»
   Викладач педагогіки і психології Михайло Бокоч у своєму виступі розповів про негативний вплив Інтернету на розвиток особистості, її інтелектуальні здібності та Інтернет-залежність.
   Варто зазначити, що викладачі інституту  виконують свою місію - сприяють підготовці висококваліфікованих фахівців на основі поєднання традиційних та новітніх інформаційно-бібліотечних технологій.
 
Апшай М.В. к. н. з соціальних комунікацій,
викладач-методист