Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Поїздка у ЛЬвів

Поїздка у ЛЬвів

В суботу 02.11.2019 року студенти IV курсу спеціалізації «Хорове диригування», Давидова Діана, Барна Кристина, Росоха Ангеліна разом з викладачем музично-теоретичних дисциплін Купрій Катериною Емануілівною здійснили поїздку до Львова. Метою поїздки було відвідання Львівського національного академічного театру опери та балету, де в той день ставилася опера Джакомо Пуччіні «Мадам Батерфляй».

Це один із найвідоміших творів італійського композитора, який вражає своєю красою, самобутністю, мелодичністю, яскравим японським колоритом. Цікавим є і сам сюжет опери, який не залишає байдужим жодного глядача. Опера «Мадам Батерфляй» - це лірична драма, яка розповідає про трагічне кохання японської дівчини та американського лейтенанта.

Не менш вражаючим є постановка і виконання опери. Диригент постановник опери «Мадам Батерфляй»– Ігор Лацанич, народний артист України та народний артист Республіки Татарстан. Головні ролі виконували заслужена артистка України Любов Качала (в ролі Мадам Батерфляй) та народний артист України Олег Лихач (в ролі лейтенанта Пінкертона).

Музика та виконавська майстерність викликала у глядачів сильні емоції, що залишили незабутнє враження в серці кожного глядача та запам’ятається надовго.

Після перегляду опери студенти разом з викладачем мали змогу пройтися вуличками старого міста, полюбуватися вечірнім  Львовом, відчути романтичну атмосферу вечірньої західної столиці.