Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Презентація музичного фільму «Верховино, мати моя»

Презентація музичного фільму «Верховино, мати моя»

   19 листопада 2019 року в нашому місті сталася визначна подія, яка зробила свій вагомий внесок в культурне життя краю – презентація спільного проекту Закарпатського народного хору та 21 каналу, музичного фільму під назвою «Верховино, мати моя».

   Це той довгоочікуваний проект, який давно планувався створити Закарпатським хором та його теперішнім керівником Наталією Петій-Потапчук. Під її професійним керівництвом хор почав розквітати з новою силою, продовжуючи традиції минулих досягнень.

   На захід були запрошені високопосадовці та митці нашого краю: Олександр Ледида, Володимир Микита, Петро Матій та інші., які привітали колектив та висловили подяку за таку кропітку та нелегку працю.

  Серед запрошених гостей були і представники Ужгородського інституту культури і мистецтв: директор інституту Наталія Шетеля, заступник директора Оксана Телеп, викладач інституту Ольга Новак. Також захід відвідали студенти інституту – Давидова Діана, Кашкарова Юлія, Синчак Вікторія, Порохнавець Вікторія.

  Вкінці зустрічі виступила диригент хору Наталія Петій-Потапчук. Вона висловила свою подяку за співпрацю 21 каналу та своєму колективу, всім присутнім гостям за привітання та підтримку, та проанонсувала, що вже скоро всі бажаючі зможуть переглянути цей яскравий музичний фільм, відзнятий на одній з найбільших полонин України – неймовірній Полонині рівній.