Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Студенти на канікули- викладачі за парти!

Студенти на канікули- викладачі за парти!

       Щойно студенти Ужгородського інституту культури та митецтв роз’їхались на зимові канікули, замовкли навчальні аудиторії, затихли вестибюлі і коридори учбового корпусу, як дошка оголошень запістрявіла розпорядженнями, графіками засідань циклових комісій та методоб’єднань, оглядів учбових кабінетів та методичного забезпечення навчальних дисциплін тощо. Активно включилися в канікулярні слухання та методичну роботу і викладачі циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін.

     Очільниця комісії - Надія Хижун –викладач- методист історії та правознавства, продовжила розпочату ще у вересні роботу зі студіювання викладачами циклової комісії відповідно до частини шостої статті 59 Закону України “Про освіту” Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800: «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників». Звичайно ж, нас найбільше цікавлять собливості підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти. І, хоча в цих питаннях іще чимало білих плям, та викладачі нашого інституту у майбутнє дивляться з оптимізмом.

     Звіт викладача, звіт завідувача навчальним кабінетом- традиційна практика завершення семестру, цьогоріч була забарвлена відтінком стурбованості викладачів успішністю окремих студентів. Мова йде про вивчення навчальних предметів, пов’язаних з точними науками, яке, як правило, не завжди легко дається студентам творчих спеціалізацій. Результати контрольних замірів виявили слабкі місця навчальної компетенції окремих студентів, та дали можливість викладачам скоригувати диференційну роботу з ними у другому семестрі. Однак, попри зазначені труднощі, викладачі математичних та природничих навчальних дисциплін прогнозували успішну підготовку студентського загалу до складання ЗНО- 2020.
          
      Окрім навчальної мети, кожен викладач скеровує свою діяльність і у напрямі мети виховної. До того ж, частина викладачів циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін є керівниками навчальних груп, які впродовж чотирьох років навчання студентів, нарівні з їхніми батьками, є відповідальними за психічне (емоції, настрій, звички), духовне (доброзичливість, щирість, ввічливість), соціальне ( стосунки в сім’ї, в навчальному закладі, в суспільстві) та фізичне здоров’я своїх вихованців. З огляду на досить юний вік ( 14-15 років ) наших студентів- першокурсників, ще не сформований у них імунітет до негативних впливів соціального оточення, пропаганда здорового способу життя є пріоритетною ланкою виховної роботи у нашому навчальному закладі. Своїм педагогічним досвідом роботи з юнацтвом із запобігання шкідливим звичкам - вживання алкоголю, куріння, вживання наркотиків- з викладачами ділилась Вікторія Святецька, викладач- методист природничих наук, яка підготувала презентацію найбільш ефективних превентивних виховних методів та прийомів. Доповідачка наголосила на важливості розуміння суб’єктами і об’єктами виховання проблеми здоров’я як стану повного фізичного, душевного та соціального благополуччя, а не тільки як відсутності хвороб або фізичних вад. Є над чим замислитись усім, покликаним здійснювати виховну функцію.
                                                                                   Олена Надворна
                                                                                   Викладач- методист зарубіжної літератури