Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Новини / Засіяли вогні головної ялинки Закарпаття

Засіяли вогні головної ялинки Закарпаття

   19 грудня, у День Святого Миколая в Ужгороді на площі Народній відбулося урочисте запалення вогнів головної ялинки нашого краю. Розпочалось свято з театралізованого дійства, в якому Снігуронька та Святий Миколай вітали дітвору, що прибула в обласний центр із різних міст і районів краю.

   Участь у чарівному дійстві взяли студенти нашого інституту.

   Керівники області Михайло Рівіс та Ігор Бондаренко виголосили щирі вітальні промови, бажали маленьким закарпатцям міцного здоров’я , щасливого новоріччя та здійснення всіх мрій.

   Відтак за повелінням Святого Миколая і Снігуроньки велична красуня засвітилася всіма барвами веселки із багатьма гірляндами і бурульками. А яскрава зіронька, осяяна дитячою радістю, сповістила, що на порозі нова радість ‒ Різдво Христове й Новоріччя, повідомляє сайт Закарпатської обласної ради.