Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Про інститут

Книжка-фотоальбом "Ужгородський коледж культури і мистецтв: 70 років творчості, здобутків і визнань"

 

 

     

     Вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації створений у 1947 році в місті Хуст. За час свого існування назва його мінялася кілька разів: технікум, культурно-освітнє училище, училище культури, а з 2007р. – коледж культури і мистецтв.

     У 1985 році, після переведення навчального закладу в обласний центр, розпочата нова сторінка історії коледжу. Нині Ужгородський коледж культури і мистецтв здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Слід наголосити, що наші студенти здобуваючи спеціальність мають змогу отримати атестат про повну загальну середню освіту, що надає їм широкі перспективи для вступу у виші. Примітним є й те, що на двох спеціальностях Народна художня творчість та Хореографія займаються студенти в групах з угорською мовою навчання.

     Ужгородський коледж культури і мистецтв – один із провідних культурних центрів області, єдиний навчальний заклад у сфері підготовки фахівців для закладів культури нашого регіону. Має такі спеціальності: народна художня творчість, хореографія, бібліотечна справа.

     Зараз навчаються 348 студентів на денній та заочній формах навчання. До їх послуг сучасна навчально – матеріальна база: 60 кабінетів для групових та індивідуальних занять, 2 комп’ютерні класи із підключенням до мережі Інтернет, бібліотека з просторою читальною залою на 100 посадочних місць (книжковий фонд - 47000 примірників книг), актовий, театральний, спортивний та чотири танцювальні зали. Діють фольклорний кабінет, студія звукозапису, душові кабінки для хореографів. Кабінети обладнані відповідними меблями, музичними інструментами, забезпечені науковою та методичною літературою. Творчі колективи забезпечені сценічними костюмами. Поряд з навчальним корпусом побудований сучасний гуртожиток на 265 місць. На першому поверсі гуртожитку облаштована кімната самопідготовки. Для студентів є широкі можливості розвиватии свій талант. Цьому сприяють численні масові заходи, у яких вони залюбки приймають участь.

     Навчально - виховний процес у коледжі здійснює висококваліфікований викладацький колектив, який успішно і злагоджено здійснює підготовку молодих спеціалістів. Серед них: викладачі - методисти (16), кандидати наук (2), заслужені працівники культури України (9), народний артист України. За належну роботу викладачі коледжу нерідко відзначаються різними почесними нагородами.
За 65 років коледжем підготовлено близько 9000 фахівців. Гордістю коледжу є ті випускники, які досягли значних успіхів на професійній сцені, стали науковцями, багато з них керують відділами культури, завідують великими бібліотеками. Серед них: народні артисти України Іван Попович, Лариса Білак, народний артист Білорусі Юрій Павлишин, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, ректор Львівської державної академії мистецтв Андрій Бокотей, заслужені артисти України Петро Куштан, Римма Зюбіна, заслужені працівники культури України Людмила Григаш, Олена Почекутова, Михайло Сачко, Іван Пастеляк, Олександр Ухач, Михайло Шютів, доктори наук Іван Король, Іван Панич, Петро Круль та ряд інших. Вони відомі не тільки в Україні, але й далеко за її межами.

     Сьогоднішні випускники мають змогу продовжити навчання в Центрі дистанційного навчання м. Ужгород ПВНЗ "Європейський університет". Університет здійснює підготовку фахівців зі спеціальності за першим "бакалаврським" рівнем: "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", "Хореографія", "Музичне мистецтво", "Економіка", "Маркетинг", "Фінанси, банківська справа та стархування", "Облік і оподаткування", "Менеджмент", "Право". За другим "магістерським" рівнем: "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа", "Хореографія", "Економіка", "Маркетинг", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Облік і оподаткування", "Право", "Менеджмент".