Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Про інститут / Звернення директора

Звернення директора

Дорогі наші друзі!

          Як зробити правильний вибір? Прийняти одне з найбільш відповідальних рішень в житті? Настає момент, коли ці питання постають перед вами на шляху до самостійності, відповідальності за власне майбутнє.

          Ми  і десятки тисяч наших випускників впевнені, що обираючи Ужгородський інститут культури і мистецтв, ви робите вдалий вибір.

          Життєві традиції, інноваційні творчі підходи до організації освітнього процесу, ексклюзивні авторські методики викладання загальних і спеціальних дисциплін, розроблені висококласними педагогами, дозволять вам у повній мірі проявити свій творчий хист та природні задатки.

          Ми славимося можливістю забезпечити вам успішне поєднання особистих захоплень з отриманням цікавої, перспективної творчої професії, завести корисні контакти, отримати яскраве коло нових друзів, стати учасниками міжнародних фестивалів та конкурсів, побувати в більшості Європейських країн.

          Весь визнаний авторитет нашого унікального навчального закладу, осередку культури краю, дозволяє бути впевненим, що ви будете пишатися навчанням в цих стінах, а ми зможемо пишатися вами, коли ви станете частиною творчої еліти нашої Срібної землі!

З повагою,

директор Інституту Наталія Шетеля,

заслужений працівник культури України,

кандидат психологічних наук.