КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ

УЖГОРОДСЬКИЙ ІНСТИТУТ КУЛЬТУРИ I МИСТЕЦТВ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

УВАГА! Завдання з навчальних дисциплін під час карантину

Матеріали для дистанційного навчання

Здобувачів вищої освіти освітнього рівня «бакалавр»

На період з 12 березня до 03 квітня 2020 року

(згідно наказу № 09-01/30 від від 12 березня)

Спеціальність            Навчальна дисципліна

                                                                Денна форма

                                                                      1 курс

Музичне мистецтво   Іноземна мова (Поляк О.Ю.)

                                      Іноземна мова (Ухач І.О.)

                                      Іноземна мова (Єрохіна М.П.)

                                      Культурологія (Біланич Г.П.)

                                      Новітня історія України (Біланич Г.П.)

                                      Сольфеджіо (Онищенко К.М.)

                                      Гармонія (Онищенко К.М.)

                                      Спеціальний клас (індивідуальні заняття) (Мельохіна Ю.В.)

                                      Спеціальний клас (індивідуальні заняття) (Шулик В.Я.)

                                      Фортепіано (індивідуальні заняття) (Микита Н.В.)

                                      Спеціальний клас (індивідуальні заняття) (Полончак О.І.)

                                      Фортепіано (індивідуальні заняття) (Шпішак А.С.)

                                      Вокальний клас (індивідуальні заняття) (Зелінка В.С.)

                                      Спеціальний клас(індивідуальні заняття) (Юрош В.І.)

                                      Концертмейстерський клас (індивідуальні заняття) (Бучок Л.В.)

                                      Фортепіано (індивідуальні заняття) (Лихтей М.М.)

Сценічне мистецтво  Танець (Грицак Д.В.)

                                      Іноземна мова (Поляк О.Ю.)

                                      Іноземна мова (Ухач І.О.)

                                      Іноземна мова (Єрохіна М.П.)

                                      Сценічний рух та пластика (Орешнікова Н.А.)

                                      Сучасна економічна теорія (Андріїв Н.М.)

                                      Народознавство (Біланич Г.П.)

                                      Майстерність актора (Фіщенко М.І.)

                                      Новітня історія України (Біланич Г.П.)

                                      Сценічна мова (Шетеля Н.І.)

                                      Екологія (Крулько Л.В.)

                                      Режисура естради та масових свят (Орешнікова Н.А.)

                                      Режисура драматичного театру (Фіщенко М.І.)

Івент                            Іноземна мова (Поляк О.Ю.)

                                      Іноземна мова (Ухач І.О.)

                                      Іноземна мова (Єрохіна М.П.)

                                      Теорія мистецтв (Андрійцьо В.М.)

                                      Народознавство (Біланич Г.П.)

                                      Новітня історія України (Біланич Г.П.)

                                      Соціологія (Федака П.П.)

                                      Екологія (Крулько Л.В.)

Хореографія                 Народно - сценічний танець (Шютів М.А.)

                                      Іноземна мова (Поляк О.Ю.)

                                      Іноземна мова (Ухач І.О.)

                                      Іноземна мова (Єрохіна М.П.)

                                      Професійна етика та діловий етикет (Апшай Н.І.)

                                      Український народний танець (Бабяк Є.А.)

                                      Класичний танець (Шевцова І.М.)

                                      Народознавство (Біланич Г.П.)

                                      Новітня історія України (Біланич Г.П.)

                                      Екологія (Крулько Л.В.)

І (3) курс

Музичне мистецтво   Іноземна мова (Поляк О.Ю.)

                                      Іноземна мова (Ухач І.О.)

                                      Іноземна мова (Єрохіна М.П.)

                                      Теорія мистецтв (Андрійцьо В.М.)

                                      Методика викладання фахових дисциплін (Глуханич О.М., Юрош В.І.)

                                      Поліфонія (Онищенко К.М.)

                                      Педагогіка та психологія (Шетеля Н.І.)

                                      Історія світової музичної культури (Купрій К.Е.)

                                      Концертмейстерський клас (Бучок Л.В.)

                                      Спеціальний клас (Бучок Л.В.)

                                      Спеціальний клас (Глуханич О.М.)

                                      Концертмейстерський клас  (Батріна Т.В.)

                                      Спеціальний клас (Юрош В.І.)

                                      Концертмейстерський клас (Мельохіна Ю.В.)

                                      Камерний ансамбль (Юрош В.І.)

ІІ(4) курс

ІБАС                             Документні ресурси та потоки (Апшай Н.І.)

                                      Соціальні медіа в професійній діяльності (Герешко В.О.)

                                      Соціальна інформатика (Апшай Н.І.)

                                      Захист інформації (Апшай Н.І.)

                                      Регіональний ринок інформаційних продуктів та послуг (Федака П.П.)