Внимание!

Вы пользуетесь устаревшим браузером, подвергая Ваш компьютер повышенной опасности.
Устаревший браузер может содержать ошибки и проблемы безопасности, которые позволят вирусным программам легко проникнуть на Ваш компьютер.
Чтобы использовать все возможности этого сайта и обезопасить свой компьютер, обновите браузер.
Воспользуйтесь одной из ссылок справа для обновления своего браузера.

Внимание! В Вашем браузере отключен JavaScript. Необходимо задействовать JavaScript для того, чтобы использовать все функции этого сайта. Внимание!

Бібліотека

Контакти

88009, м. Ужгород,
вул. Минайська, 38/80

тел. +38 (0312) 66-21-80

ТЕЛЕФОНИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:
0992089354, 0689103338

e-mail: uzhgorodkkm@gmail.com

Головна / Виховання / Фізвиховання

Фізвиховання

Спорт – це сила, спорт – це здоров’я, спорт – це краса !

   Днями вся спортивна громада України  відзначала День фізкультури і спорту. З цієї нагоди хочемо привітати всіх спортсменів області й розповісти про спортивне життя Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Але перш за все, декілька слів про його величність Спорт.

  Всі ми від природи складені по-різному, різні у нас і можливості. Один рухливий, інший не дуже; є люди, що постійно прагнуть до нової обстановки, а є й такі, що байдужі до руху, до змін тощо.

  Дбати про здоров'я  - це не тільки вести правильний спосіб життя, а й підтримувати  і  розвивати свої фізичні можливості. Це повинно стати для кожного законом. Вислів античних мудреців «У здоровому тілі  - здоровий дух» актуальний у всі часи. Всім зрозуміло, що рух, вправи, спорт сприяють не тільки зміцненню здоров'я, а й поліпшенню й збереженню зовнішнього вигляду, передусім красивої фігури, фізичної досконалості.

  Фізичне виховання у нашому навчальному закладі ведеться по двом напрямкам: фізкультурно-оздоровчий та спортивно-масовий і побудовано відповідно до законів України «Про освіту» та «Про  фізичну культуру і спорт».

   У коледжі хороша спортивна база, що дає можливість  студентам займатися спортом у повному обсязі, так як окрім  навчальних занять у спортзалі діють секції з легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, футболу, жіночого футболу, загальної фізичної підготовки  з шахів та шашок.

  Ці всі заняття допомагають нашим студентам-спортсменам займати призові місця на міських, обласних та Всеукраїнських змаганнях. Першими призерами таких змагань були Оксана Попсабова та Юрій Федак, які виконали нормативи першого спортивного розряду з настільного тенісу. Пізніше Ілона Токар, Крістіан Тігор.

   Серед легкоатлетів слід назвати студенток, які були флагманами команд-

це Єлизавета Сівак, Світлана Гапак, Андріяна Корінець, Олександра Ніконова, Володимир Маркович.

    Гордістю коледжу є наші призери-шахісти – багаторазові переможці  міських та обласних змагань – Андрій Голубка, Іван Шушка, Мілана Ремета, Василина Петрунь, Василина Головчак.

  Усім нашим призерам було кого наслідувати, адже високих результатів домагалися й студенти далеких 60-80 - х років. Створені тогочасні команди з волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики займали призові місця на всіх спортивних рівнях.До них долучалися й молоді викладачі. Це гуртувало команди в єдину міцну, дружню сім’ю. Це ще одна із властивостей спорту. Ось кілька імен, які вписані у спортивний літопис нашого закладу: Тіберій Орос,Федір Орос, Іван Саба,Мар'яна Чаусова, Катерина Дікі, Михайло Микулець, Бейла Орос, Михайло Молочний, Йосип Черевко, Михайло Галаговець, Павло Басараб, Іван Фляшко, Михайло Кекляк, Василь Бойчук, Іван Петенко, Іван Євчак та багато інших.

  Тривалий час спортивно-масову роботу в Хустському культурно-освітньому училищі вели Іван Скиба, Михайло Фляшко. Після переведення навчального закладу в Ужгород естафету прийняли викладачі Аврора Фабіан, Василь Звонарь. Враховучи досвід  своїх попередників та привносячи в роботу нові ідеї та задуми сьогодні на спортивній ниві трудяться викладач-методист Володимир Созанський та Федір Федьо.

  На своїх заняттях постійно наголошуємо про те, що сидячий спосіб життя несе з собою багато небажаних наслідків для здоров'я. Проте мало лише розуміти це. Добре було б, якби одним з пунктів  нашої життєвої програми став рух – фізкультура,спорт, туризм, хоча б максимум ходьби, біг і ранкова зарядка.

   Отож всім здоров'я, спортивних здобутків  і хай живе Спорт!

                                                                              Федір Федьо, керівник фізичного виховання


Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2012/2013 н. р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і  мистецтв за 2013/2014 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2014/2015 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2015/2016 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2016/2017 н.р.

Звіт про стан фізичного виховання в Ужгородському коледжі культури і мистецтв за 2017/2018 н.р.

VI конкурс спортивно-танцювальної аеробіки 2017 р.

VIII конкурс з спортивно-танцювальної аеробіки 2019